Dekoracje w kuchni


Dzisiejsza kuchnia to nie tylko pomieszczenie przeznaczone do przygotowywania i spożywania posiłków, ale też, spotkań i rozmów. Należy zadbać, aby to wyjątkowe pomieszczenie było nie tylko funkcjonalnie urządzone, ale także aby użyte dekoracje i akcesoria nadawały niezwykłego stylu kuchennemu wnętrzu. Taki rezultat można otrzymać używając fototapety kuchenne.
Kuchnia
Author: J. Triepke
Source: http://www.flickr.com
Aranżacja kuchni może okazać się ciekawym wyzwaniem. Charakter jaki wdrążymy do tego miejsca będzie odbiciem osobowości mieszkańców domu i królujących trendów. Bardzo modne aktualnie są minimalistyczne, jedno lub foxess t10 dwu kolorowe szafeczki, o połyskliwych i prostych frontach. W takich przypadkach ważną rolę odgrywają dodatki. Wspaniałym uzupełnieniem takiej aranżacji mogą stać się fototapety umieszczone w przestrzeni między blatem, a szafkami zawieszonymi na ścianie.Do kuchni idealnie nadają się fototapety przedstawiające produkty spożywcze.

Każdy następujący link prowadzi jedynie do wartościowych portali, na których możesz przeczytać o najważniejszych wydarzeniach. Nie zwlekaj, ale kliknij w ten link!

W kuchni perfekcyjnie będą wyglądać zdjęcia przedstawiające pachnące przyprawy, orzeźwiające owoce i jarzyny czy kolorowe makarony. Można też pokusić się o fototapety przedstawiające kawę w formie palonych ziaren i apetycznych, gotowych trunków w eleganckichfiliżaneczkach.

Dekoracja kuchnii
Author: Tim Evanson
Source: http://www.flickr.com
Fototapeta do kuchni może także być dekoracją, która zakrywa całkowitą powierzchnię ściany, od podłogi do sufitu. Wielkoformatowe grafiki przedstawiające stare przyrządy kuchenne, a także lokalne wypieki doskonale będą pasować do kuchni stylizowanych. Jeśli jednak nie posiadamy sposobności wyeksponowania na ścianie kuchennej fototapety, można pokusić się uatrakcyjnić nią lodówkę.

Fototapety kuchenne wykonywane przez Fixar.pl są z wysokiej jakości materiałów, które są wytrzymałe na wysokie temperatury i najrozmaitszego rodzaju pobrudzenia. Dlatego też fototapety są łatwe w utrzymaniu - zewnętrzną poplamioną powłokę wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką z odrobiną detergentu. Zabezpieczyć je możemy także szkłem lub pleksi.

Tags: dekoracja, dom, szkło, wnętrze, kuchnia, aranżacja, ściana, Fototapeta do kuchni